Country bál pro zámek Čečovice 2020

Country bál pro zámek Čečovice 2020

10. ročník Country bálu pro zámek Čečovice se koná již 11. ledna 2020 v kulturním domě ve Staňkově od 19:00. Na tento jubilejní ročník jsme si pro Vás připravili opravdu bohatý program a věříme že si bál společně užijeme.

Můžete se těšit na skvělou kapelu Sunny Side, která bude celý večer hrát k tanci i poslechu. O předtančení se postará taneční skupina Caramelka z Prahy a vy tak budete mít možnost nejen shlédnout krásnou taneční show, ale navíc vás jistě některý z klasických country tanců naučí. Letos poprvé ve Staňkově pro zámek Čečovice vystoupí také legendární cowboy Jimmy Magura se svým koněm. Kromě toho Vás také čeká bohatá tombola.

Vstupné je letos 150,- a jako vždy veškerý výtěžek ze vstupného, tomboly i občerstvení bude využit na záchranu zámku Čečovice. Tento rok konkrétně na statiku východního křídla a na další nová okna.

Zavčasu si prosím rezervuje vstupenky a místa k sezení na telefonním čísle 773 593 217 nebo na emailu zamek-cecovice@seznam.cz

Na stejném telefonním čísle si také můžete rezervovat místo v autobuse, který bude směr Staňkov vyrážet v 17:00 od Pekla v Plzni a zpět se bude vracet hned po skončení programu (po půlnoci). Cena zpáteční jízdenky je minimálně 70,- a rezervace je nutná – omezená kapacita autobusu.

Těšíme se na Vás, přijďte s námi protančit večer a užít si další z akcí pro zámek Čečovice.