Folk-country festival pro zámek Čečovice, 16. ročník

23.-25. srpna 2024

Letos poprvé program začíná již v pátek od 17:00!

Těšit se můžete na kapely: EPYDEMYE, COP, ISARA, VĚTRNO, SAŠA NIKLÍČKOVÁ, KŘOVÍ, HYNEK KOČÍ, PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA, PERNÍKOVÁ CHALOUPKA a St. JOHNY.

V neděli nás již tradičně čeká divadelní představení. Letos po letech opět vystoupí divadelní soubor ze Staňkova s hrou: Jára Cimrman-Švestka.

V zámecké sýpce bude po celý víkend probíhat výstava obrazů Lucie Suché. V sobotu 24.8. od 11:00 se můžete zúčastnit vernisáže s autorkou.

Moc se na vás těšíme a doufáme, že i letošní festival si užijete společně s námi jako minulé ročníky.

Veškerý výtěžek z akce bude použit na záchranu zámku Čečovice. Letos konkrétně na rekonstrukci první reprezentativní místnosti východního křídla.

Občerstvení zajišťují, jako již několik let, naši dvorní kuchaři. V nabídce budou klobásy, párky v rohlíku, bramboráky, langoše, tortilly či nakládaný hermelín a utopenci.
V sobotu také snídaně – česneková polévka a koláčky.

Přímo na nádvoří zámku otevíráme dva bary. Bar v konírně Vám nabídne příjemný chládek i v parném letním měsíci, 12° pivo a zámeckou B52. V baru na nádvoří v pergole si pak můžete objednat široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.

Na zámek není zavedena voda ani kanalizace. Toalety jsou řešeny pomocí TOI TOI za zámkem. K dispozici je také nádrž s užitkovou vodou.

Na louce za zámkem je možné postavit si vlastní stan a přenocovat.

Vstup se psy povolen pouze na vodítku.