Festival pro zámek Čečovice

Aktuálně:
16. ročník Folk-country festivalu pro záchranu zámku Čečovice
23.-25.8.2024

Folk-country festival pro zámek Čečovice se již tradičně od roku 2009 pořádá na konci srpna. Za tu dobu se na zámku vystřídalo mnoho kapel. Na zámku nám hráli kamarádi, kapely méně známé i kapely s velkými jmény. Podívejte se zde, jak u nás vypadaly uplynulé festivaly.

Festival na zámku je každý rok nezapomenutelný zážitek s jedinečnou atmosférou. Zámek ožívá už v pátek, kdy se konají poslední přípravy, na nádvoří se přiváží pódium, za bar sudy piva. Vše pak vypukne v sobotu okolo poledního. Nádvoří se zaplní návštěvníky, vzduch voní posečenou trávou, grilovanými klobásami a zámkem konečně zní hudba. Pro posluchače je vždy připraven nejen bohatý hudební program, ale bývá i výstava obrazů nebo fotografií v neuvěřitelném prostředí barokní sýpky. Festival končí pozdě v noci country bálem a ještě do rána se zpívá u ohně. Ti, kteří vytrvají a přespí ve stanu za zámkem, si můžou v neděli užít prohlídku zámku a divadelní představení některého z amatérských divadelních souborů.

Všechno, čím na zámku návštěvník přispěje, využíváme, abychom mohli zaplatit spoluúčasti k dotacím. Za ně pak můžeme udělat další malý krůček k tomu, aby zámek získal svou tehdejší krásu.

Jak lépe se na konci léta odreagovat, přispět na dobrou věc a nechat na sebe dýchat kouzlo historie, než právě na folk-country festivalu pro zámek Čečovice?

Přijďte také na náš country bál v lednu